Profil společnosti

Profil společnosti – Kdo jsme?

Společnost PROJECT PROPERTY MANAGEMENT s.r.o. působí na trhu od roku 2013, kdy byla založena současným majitelem a výkonným ředitelem Ing. Kamilem Kocourkem, za účelem poskytování profesionálních služeb z oblasti stavebně realitního trhu. Jsme realitně – poradenská společnost, tvořená týmem odborníků s dlouhodobými zkušenostmi v oboru, díky kterému poskytujeme komplexní služby napříč celým segmentem stavebně realitního trhu.

K našim klientům přistupujeme individuálně a na profesionální úrovni. Individuálním přístupem k nejrůznějším potřebám a požadavkům našich klientů, dokážeme nabídnout komplexní řešení, která jsou dlouhodobá, stabilní, efektivní a hlavně umožní našim klientům získat potřebný komfort při správě jejich nemovitostí.

  • S našimi klienty budujeme dlouhodobé vztahy založené hlavně na důvěře
  • Nabízíme kvalitní služby za přijatelné ceny, přičemž garantujeme stabilní řešení
  • K řešení projektů přistupujeme odpovědně a iniciativně
  • Jsme flexibilní a záleží nám na spokojenosti klienta

Náš tým

Ing. Kamil Kocourek
Ing. Kamil KocourekJednatel
Po absolvování Fakulty stavební na ČVUT v Praze, obor Podnikání a řízení ve stavebnictví pracoval jako akviziční analytik pro společnost Metrostav Development a.s. Od roku 2007 působil na pozici vedoucího projektového manažera v oddělení nemovitostní oddělení v rámci investičně poradenské skupiny. Od roku 2013 je majitelem a výkonným ředitelem společnosti PROJECT PROPERTY MANAGEMENT s.r.o., kde se zabývá převážně managementem staveb a business developmentem.
Gabriela Týblová
Gabriela TýblováKoordinátor projektů
Vystudovala v roce 2013 střední průmyslovou školu stavební, následně působila na pozici projektant pozemních staveb, je držitelkou certifikátu projektování CAD systémech a v současnosti pracuje pro společnost PROJECT PROPERTY MANAGEMENT s.r.o. na pozici koordinátor projektů, je odpovědná za přípravnou fázi projektů, kde řeší převážně space planning. Mimo jiné koordinuje technickou údržbu nemovitostí a zároveň poskytuje administrativní podporu týmu společnosti.
Jan Michalčák
Jan MichalčákProjektový manažer
V roce 2008 vystudoval bakalářský studijní program na Vysoké škole ekonomické v Praze, obor Účetnictví a finanční řízení podniků. Více než 5 let pracoval na pozici projektového manažera investičně poradenské společnosti WPB Consulting a.s., kde byl odpovědný za správu svěřeného nemovitostního portfolia společnosti. Od roku 2013 působí ve společnosti na pozici projektového manažera, kde se specializuje převážně na řízení facility managementu svěřeného komerčního nemovitostního portfolia, property managementu a managementu staveb.
Ing. Petr Svoboda
Ing. Petr SvobodaProjektový manažer
Absolvoval v roce 2005 Technickou univerzitu v Liberci – obor ekonomie a management. Od roku 2007 působil jako projektový manažer v poradenské společnosti, kde v rámci oddělení realit a developmentu získal bohaté zkušenosti z oblasti rozvoje nemovitostních projektů. Čtyři roky řídil projekt oceňování nemovitostí a v současné době se specializuje na property management a to jak komerčních, tak i rezidenčních objektů. S naší společnosti spolupracuje více než 3 roky.
Ing. Mária Kocourková
Ing. Mária KocourkováBusiness development manager
V roce 2013 úspěšně absolvovala studium na Vysoké škole ekonomické v Praze, Fakulta podnikohospodářská – obor Podniková ekonomika a management. Působila 7 let jako projektový manažer a business development manager ve společnosti FLEXI OFFICE, kde měla na starosti kompletní zastřešení projektu z obchodního i provozního hlediska, a zároveň rozvoj projektu a jeho expanzi. V současné době působí jako business development manager – zajišťuje marketing a nové příležitosti v rámci rozvoje společnosti.
HLEDÁME KOLEGU
HLEDÁME KOLEGU(Junior) Projektový manažer
Do svého týmu hledáme nového kolegu či kolegyni! Baví tě rozmanitá práce v oblasti nemovitostí? Máš již zkušenosti anebo si je chceš teprve získat? Pošli nám svůj životopis na info@ppmanagement.cz společně s průvodním dopisem a domluvíme si společnou schůzku, kde probereme koho přesně hledáme.

# PROJEKTOVÝ MANAŽER PRAHA